ARAMA YAP
TAKİP ET
ÜRÜNLER BAYİLER
DİL SEÇİNİZ

ARAMA YAP

Bizi Takip Edin
Bizi Takip Edin

Kurumsal

Yeniliklerin Öncüsü
Birlik Tel’den Yine Yenilikler!

Toplumun her kesiminden insanların fark gözetilmeksizin iyi şeylere layık olduğu, azmin ve bilgi birikimine dayalı çok çalışmanın mutlaka başarıya ulaşacağı felsefesinden hareketle, 1992 yılında temelleri atılan şirketimiz, çalışanlarına, müşterilerine, tedarikçilerine ve ilişki içinde olduğu tüm kurum ve kişilere göstermiş olduğu saygı, sadakat ve özveri sayesinde bu günlere gelmiştir.

Otuz yıldan fazla tel çit sektöründe kazanılan tecrübeler ışığında elde edilen bilgi birikimi ile takım çalışmasından ayrılmayan ekibimiz, kuruluşundan bu yana geçen zaman diliminde ivmesini kaybetmeden kalifiye kadrosunu ve kapasitesini arttırmış ve bugün yıllık 1.400.000 m2 panel çit, 1.000.000 mt.tül pirana, mızraklı, yarasa ve double pirana panel çit, 6.500.000 mt.tül düz hat mukavemetli pirana, yarasa, mızraklı, 750.000 m2 kafes tel, 200.000 m2 Bi’çim çit ve 200.000 m2 Perde Panel üretim kapasitesine sahip bir tesis haline gelmiştir.

Birçok büyük projeye, tasarımından teslimat ve montajına kadar, verdiği terminlere uyarak imzasını atan Birlik Tel, Türkiye’de ve Dünya’da güvenilir ve aranır bir marka haline gelmiştir.

Hedefimiz; “Önce İnsan” felsefesinden, firma güvenilirliğinden ve ürün kalitesinden ödün vermeden, bilgi ve teknolojinin önemini özümsemiş yetkin ve yaratıcı kadromuzu genişletip, yatırımlarımızı sürdürerek Dünya’nın önde gelen Çit üreticilerinden biri olmaktır.

Dileriz; bugüne kadar elde ettiğimiz başarılar ve deneyimler, hedeflediğimiz amaçların gerçekleşmesinde yol gösterici olur.

Üretim ve Sevkiyat

Son teknoloji makinalarla donatılmış olan parkurumuza ham olarak gelen sac, profil, tel ve pvc bantlar bir çok işlemden geçtikten sonra çit haline getirilerek sevkiyata hazır hale gelir.

İletişime Geçin

Ücretsiz keşif, numune, teklif, detaylı bilgi ve projenize en uygun çiti öğrenmek için bizimle hemen iletişime geçin.

İletişim